Robert: Interesuję się konopiami już od długiego czasu. Do niedawna korzystałem wyłącznie z olejków CBD, jednak postanowiłem odrobinę urozmaicić moją dietę. Z tego powodu kupiłem herbatę konopną. Zachęciły mnie do tego opinie moich sióstr, które korzystają z podobnych produktów i nie żałuję. Zauważyłem, że kuracja z pomocą olejku jest bardziej skuteczna - teraz jeszcze łatwiej mi panować nad nerwami i stresem, dlatego serdecznie polecam. Jedno opakowanie starcza na stosunkowo sporo napoju!
Katarzyna: Korzystam z herbaty konopnej już od dwóch lat i muszę powiedzieć, że to świetne rozwiązanie dla wszystkich osób, które szukają prostego sposobu, żeby się lepiej poczuć psychicznie. Efekty nie są tak widoczne, jak na przykład w kontekście olejków, jednak herbaty nadal pozwalają panować nad samopoczuciem i zwyczajnie mniej się stresować. Smak produktu od Cannaba Organics jest dość specyficzny, a raczej charakterystyczny dla tej rośliny, ale bardzo mi odpowiada :)
Dominik: Herbata konopna zbierała świetne opinie moich znajomych, ale jakoś nie mogłem się przekonać. Sam oczywiście nie mam nic do konopi, ponieważ nawet waporyzuje susz CBD, ale ostatecznie postanowiłem się przekonać. Wrażenia tutaj są zgoła inne i bardziej delikatne, niemniej bardzo pozytywne. Wprowadziłem do porannej rutyny filiżankę naparu i zauważyłem, że jestem spokojniejszy w pracy, co jednocześnie pozwala mi się lepiej skupić. Serdecznie polecam!
Marek: Moja żona ostatnimi czasy sporo się denerwowała, a ze względów zdrowotnych nie decydowała się na farmaceutyki. Lekarz zasugerował napary ziołowe, dlatego postanowiłem jej kupić herbatę konopną, która w opinii moich znajomych jest najbardziej skuteczna. Okazał się to strzał w dziesiątkę, ponieważ teraz Marysia czuje się bardziej komfortowo, a do tego herbata konopna bardzo jej zasmakowała, dlatego teraz często ją pija zamiast zwyczajnej herbaty. Sam zacząłem stosować i po tygodniu zauważyłem, że łatwiej radzę sobie ze stresem, polecam :)
Karolina: Razem z chłopakiem jesteśmy dość nerwowymi ludźmi, dlatego kupiliśmy sobie herbatę konopną i olejek CBD. Wcześniej korzystaliśmy tylko z olejów i było to skuteczne, jednak te nie działały cały dzień. Tymczasem jak pijemy napar z konopi co kilka godzin, kuracja jest w przypadku nas obu o wiele bardziej skuteczna. Doceniam produkt od Cannaba Organics, ponieważ puszka herbaty nie jest droga i wystarcza na długi czas, a do tego dobrze smakuje!